Codziennie tworzymy nową historię

Tworzymy dobre projekty dla fajnych ludzi, którzy doceniają indywidualizm, kreatywność oraz wysoką jakość produktu. Tworzymy grafiki na potrzeby e-handlu od 11 lat, pierwsze szablony allegro projektowaliśmy w 2005 roku. Od 11 lat rozwijamy swoje kompetencje zaspakajając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Podejmując każdy kolejny projekt jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia co daje wielką satysfakcje. Nasze projekty odzwierciedlają umiejętności naszego zespołu jak i również, każdego z nas indywidualnie. Nasze kompetencje w projektowaniu kończą się tam gdzie kończy się wyobraźnia a ta się nigdy nie kończy co udowadniamy z każdą kolejną kreacją.

Co mówią liczby

1870
Zadowolonych klientów
2340
Projektów
11
Lat doświadczenia

Co nas wyróżnia

Na to pytanie można odpowiedzieć jednym zdaniem. My po prostu projektujemy, nasze szablony tworzymy od podstaw kiedy większość firmy zmienia tylko nagłówki graficzne, często są to tylko zdjęcia a nie grafika. Wystarczy porównać projekty i gołym okiem widać ilość włożonej pracy i wysiłku w szablon, który powstał w 20 min i szablon tworzony przez kilku osobowy zespół w kilka dni. Jakość to nasza dewiza i to dzięki niej, klienci zawsze do nas wracają.

Dlaczego BlackDream™ ?

Zajmujemy się wdrożeniami allegro oraz sprzedaży internetowej od 11 lat, wiemy jak działa ten mechanizm dzięki czemu oddajemy naszym klientom rozwiązania przekraczające ich oczekiwania.

Nasz zespół tworzą najlepsi graficy, programiści i marketingowcy, najmłodszy ich doświadczenie wynika z wieloletniej pracy przy projektach dla klientów polskich oraz zagranicznych, jesteśmy zespołem, który realizuje największą ilość projektów w skali roku na polskim rynku internetowym.

Należymy do najbardziej zaawansowanego parku technologicznego w europie, profesjonalne nagrania audio, video, animacja 3d czy też projekty motion capture nie są dla nas wyzwaniem. Nasze projekty budujemy na najbardziej zaawansowanym sprzęcie z najwyższej półki, dzięki czemu oszczędzamy czas a co za tym idzie pieniądze naszych klientów.

Projektujemy inaczej, sprzedajemy inaczej, rozwiązujemy problemy natury technicznej inaczej. Budujemy codziennie innowacyjną firmę pod każdym względem, szukamy rozwiązań jakich inni jeszcze nie mają, jesteśmy naśladowani, kopiowani ale zawsze pierwsi.

Masz Pytania ? Skontaktuj się z nami

Codziennie pomagamy i doradzamy dziesiątkom naszych klientów
w sytuacjach, kiedy potrzebna jest pomoc fachowców.